• Modern filo, deneyimli personel, üstün hizmet ve kalite

Modern Şirketler Grubu

Modern Lojistik & Reklam A.Ş olarak güvenilir lojistik hizmetinin temellerini 1982 yılında Topkapıdaki küçük bir ofiste 3 araçla attık. O günden bugüne birçok yeniliklere öncülük etmek ve değişimlerin uygulayıcısı olmak için yola devam ediyoruz. Modern filomuz, deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla iş dünyasının ve özellikle finans sektörünün önde gelen temsilcileri tarafından tercih ediliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

2014 yılında almış olduğumuz bir kararla; taşımasını yaptığımız reklam ürünlerinin artık üretiminide yapmaya başladık. Burdan yola çıkarak eski adıyla Ellisekiz Reklam şimdiki adıyla Modern Reklam firmasının temellerini attık.

Yapmış olduğumuz bu yatırım ve oluşum sayesinde sektöre uçtan uca hizmet vermeye başladık. Kısaca; üretim, depolama, nakliye ve kurulum/montaj hizmetlerinin tamamını birbirine entegre şirketlerimiz sayesinde yapabilmenin ve sektörde de halen ilk ve tek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Oluşturduğumuz bu dinamik yapı müşterilerimiz içinde büyük bir konfor yaratmaktadır. Şöyleki; daha önce birkaç paydaşla yönettikleri bu süreçleri artık tek bir şirket üzerinden yönetmektedirler. Dolayısıyla bu sayede gerek operasyon gerekse finansal açıdan ciddi avantaj yakalamaktadırlar.

Biz her zaman hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık, sektörde mükemmelliği sağlamak ve sektördeki lider konumuna yükseklemek amacındayız.

Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi temsilcilik zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider firma olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.