• Modern filo, deneyimli personel, üstün hizmet ve kalite.

Başkanın Mesajı

Değerli çalışanlarımız ve müşterilerimiz;

Modern Lojistik & Reklam A.Ş olarak güvenilir lojistik hizmetinin temellerini 1982 yılında Topkapı’daki küçük bir ofiste 3 araçla attık. O günden bugüne birçok yeniliklere öncülük etmek ve değişimlerin uygulayıcısı olmak için yola devam ediyoruz. Modern filomuz, deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla iş dünyasının ve özellikle finans sektörünün önde gelen temsilcileri tarafından tercih ediliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

2014 yılında almış olduğumuz bir kararla; taşımasını yaptığımız reklam ürünlerinin artık üretiminide yapmaya başladık. Buradan yola çıkarak eski adıyla Elli8 Reklam şimdiki adıyla Modern Reklam firmasının temellerini attık.

Yapmış olduğumuz bu yatırım ve oluşum sayesinde sektöre uçtan uca hizmet vermeye başladık. Kısaca; üretim, depolama, nakliye ve kurulum/montaj hizmetlerinin tamamını birbirine entegre şirketlerimiz sayesinde yapabilmenin ve sektörde de halen ilk ve tek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Oluşturduğumuz bu dinamik yapı müşterilerimiz içinde büyük bir konfor yaratmaktadır. Şöyleki; daha önce birkaç paydaşla yönettikleri bu süreçleri artık tek bir şirket üzerinden yönetmektedirler. Dolayısıyla bu sayede gerek operasyon gerekse finansal açıdan ciddi avantaj yakalamaktadırlar.

Biz her zaman hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık, sektörde mükemmelliği sağlamak ve sektördeki lider konumunu sürdürmekteyiz.

Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.
Sevgi ve Saygılarımla,

Rahmi BOZDEMİR
Genel Müdür